Şok 2 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 2 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
30 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Şok Marketler tarafından hafta sonu fırsatları olarak sunulan yeni kampanya kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatları içeren yeni katalog ile pek çok kaliteli ürünü uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Yayınlanan Şok 2 Aralık 2017 Aktüel ürünler kataloğunda gıda ve elektronik ürünler öne çıkıyor. İndirime dahil olan ürünleri ve fiyatları sizler için inceledik. Şok Market Hafta sonu kampanyası için hazırlanan aktüel kataloğunda yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu unutmayın ve 2 Aralık 2017 tarihinde başlayacak bu eşsiz indirimler için elinizi çabuk tutun.

Şok hafta sonu 2-5 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunda öne çıkan ürünler ve fiyatları şu şekilde.

Şok hafta sonu kampanyalarında 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere avantajlı fiyatlar dikkat çekiyor. 25 TL ve üzeri yapacağınız alışveriş sonrası 16,90 TL satış fiyatı olan Yudum Kızartma Ustası Ayçiçek Yağı yalnızca 11,00 TL’den alacaksınız.

Ayrıca yine aynı indirim dahilinde 25 TL ve üzeri yapacağınız alışveriş sırasında raf satış fiyatı 13,90 TL olan Aytaç Klasik Sucuğu yalnızca 8,00 TL’den alacaksınız. Gördüğünüz gibi şok bu hafta sonu müşterileri için oldukça güzel bir indirim yapmış ve aşağıda hem manav reyonunda yer alan hemde teknoloji bölümünde yer alan ürünleri de yine uygun fiyatlardan alabileceksiniz.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

Şok hafta sonu kampanyaları bunlarla sınırlı da değil. Manav ve gıda reyonlarındaki fırsat ürünlerinin yanında hafta sonu sizi teknoloji ürünlerinde de çok güzel indirimler bekliyor. Bunlardan en çok dikkat çeken ürün LG 40 inç Full HD led Ekran Tv Şok 2 aralık 2017 aktüel kampanyası ile 1,499 TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca katalogda Sinbo marka “Yumurta Pişirme Makinesi” ve “Elektrikli Çay Makinesi” uygun fiyatı ile hafta sonu kataloğunda dikkat çekiyor.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

Şok 2 Aralık 2017 Aktüel Kataloğunda yer alan diğer ürünler BONERA Düdüklü Tencere 5lt. 59,90 TL, Bonera Çelik Tencere 4,5 Lt. 39,90 TL, Paşabahçe Aurora Tabak 30 cm. 9,95 TL, 3’lü Kilitli Saklama Kabu 9,95 TL, Gokidy Kinetik Kum oyun seti 14,95 TL, Titiz Sürahi 1500 ml. 5,95 TL, Titiz Limon Sıkacağı 9,95 TL, Su Bardağı 3’lü 250 ml. 2,95 TL fiyattan siz değerli tüketiciler için Şok hafta sonu kataloğunda satışa sunuluyor.

Şok Marketler tarafından yapılan indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. En güncel şok indirim ve kampanyaları en hızlı şekilde tüketicilere sunulmaktadır.

[kirmizibuton]KATALOGLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN![/kirmizibuton]

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"