Şok 17 Mart 2018 Hafta Sonu Fırsatları

Şok 17 Mart 2018 Hafta Sonu Fırsatları

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
13 Mart 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Şok her hafta yayınlamış olduğu aktüel kataloglar ile müşterilerinin ne istediklerini iyi biliyor. Şok 17 Mart 2018 Tarihinden itibaren geçerli olacak olan ürünleri sizler için değerlendirmeye alıyoruz.


Şok marketler yaptığı indirimler ile tüketicilerinin beğenisi olmaya devam ediyor. Şok her hafta yayınladığı farklı  ürünleri ile indirim fırsatları sunmaya devam ediyor. Farklı marka ve kaliteli ürünleri ile satışlarına hız kesmeden devam ediyor. Şok 17 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak olan tek sayfalık aktüel kataloğunda  birçok indirim fırsatları sunuyor.

Şok 17 Mart 2018

Şok 17 Mart Cumartesi gününden itibaren 3 günlük sürecek olan kampanyada tüketiciler İnternet üzeriden hangi ürünler geliyor. Şok 17 mart’ta hangi ürünlerde indirimler var gibi aramalar yapıyor.

Şok 17 mart 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğuna göz atmaya başlıyoruz. Bu hafta teknoloji ve mutfak gereçlerine ağırlık veren şok marketlerde hangi ürünlerde indirimler var sizler için sıralıyoruz.

 

Philips At 610 Traş makinesi ile ıslak yada kuru tıraşlar olabilir cildinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. 2 yıla kadar bıçak dayanma özelliği bulunan bu ürün 10 saatlik şarj sonrasında 30 dakikadan fazla kablosuz olarak kullanabilen bu ürün 119,00 TL den sahip olabilirsiniz.Fiyat anlamında bakıldığında piyasa şartlarına göre yaklaşık 40 TL gibi avantajlı fiyatı ile sahip olmak için şok marketlerinde yerlerini almayı unutmayınız. Erkeklerin tıraş için diğer bir anternatif ürünü olan Cvs Saç sakal düzeltme makine 22,50 TL, S-link 5’li akım korumalı priz ile birçok elektronik ürünlerinizi tek bir prizde buluşturarak kablo derdinden kurtulabilirsiniz.Cem sahan tava 16,90 TL , Veda kızarma tavası ile birçok ürünü ekonomik yağ miktarı ile kızartabilir enfes kızartma ürünlerini yiyebilirsiniz fiyatı ise: 19,90 TL , Verda cezve ile enfes Türk Kahvesi yapmak sizin elinizde Fiyatı : 19,90 TL , Emaye Bakraç 29,90 TL , French Press 9,90 TL ile yeşil çaylarınız demleyebilir isterseniz Online ile arama yarak enfes şekilde kahveler yapabilirsiniz. Üçsan elegant Plastik kare saklama kabı 6,95 TL , Keramika gondal – çerezlik 2,95 TL den başlayan fiyatlar ile sahip olmak için cumartesi gününü kaçırmayınız.

Bir önceki aktüel ürünler kataloğu olan Şok 14 Mart 2018 kataloğunu inceleyebilir . İndirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bizleri takip etmeyi ve bildirimlerinizi açık bulundurmayı unutmayınız.

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"