Şok 10 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 10 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
6 Şubat 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

10 Şubat tarihinde Şok mağazalarında satışa çıkması planlanan aktüel ürünler için nefesler tutuldu! Türkiye’nin 81 ilindeki yüzlerce Şok mağazasında 10 şubat şok aktüel ürünleri görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Her zaman olduğu gibi şok 10 şubat aktüel ürünlerinde yine uygun fiyatlı cazip ürünler mağaza raflarındaki yerini alacak. Şayet siz de şok aktüel ürünlerinden ilk elden haberdar olmak istiyorsanız, sitemizden bir yere sakın ayrılmayın!

Deterjan ve kozmetik malzemelerinin yanı sıra çikolata, kurabiye ve şekerleme gibi ufak atıştırmalıkların da yer alacağı tahmin edilen şok 10 şubat 2018 aktüel ürünleri yayınlanır yayınlanmaz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Bu süre zarfında daha önce yayınlanan şok aktüel ürünlerine hemen aşağıdan ulaşabilmeniz mümkündür.

Şok 10 Şubat aktüel ürünler kataloğunda neler var?

10 Şubat tarihinde evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm malzeme ve ürünleri Şok mağazalarında bulabilmeniz mümkün. Özellikle “Bugün ne pişirsem?” diye kara kara düşünenler için de uygun fiyatlı sebzeler 10 Şubat’ta satışa çıkacak. Kabağın kilosu 1,99 TL‘ye, soğanın kilosu ise yalnızca 0,99 TL‘ye satılacak. Bu fiyatlar Şok’taki sebzelerin herhangi bir manavdan çok daha uyguna satılacağını gösteriyor.

25 TL ve üzeri alışveriş yapanlara özel indirim fırsatları da Şok aktüel broşüründe hemen göze çarpıyor. Daha genç gözükmenizi sağlayacak Diaderm marka krem 15 TL‘den satışa sunulacak. 11 TL‘ye satılan Cillit Bang marka çözücü sprey ve kir çözücü sprey setiyle en zorlu kirleri dahi kolaylıkla temizleyebileceksiniz.

Broşürde yer alan Philips marka saç ve favori düzeltme makinesi 79.99 TL ücretiyle göze çarpıyor. Başlığı kolayca çıkarılabilen ve temizlenebilen bu alet, 2 yıl garantiye de sahip. Blue House tarafından üretilen saç kurutma makinesi ise 49,90 TL‘ye satılacak. Fantom Speedy dik süpürge modeli de 89,90 liralık ucuz fiyatıyla öne çıkan bir diğer ürün.

Sevgililer gününe özel üretilen çay bardağı seti, su bardağı seti ve kapaklı fanuslar da uygun fiyatlarıyla Şok’ta satışa çıkacak. İkili sevgililer günü kupasını 9,95 TL karşılığında satın alabilmek mümkün olacak.

Ayrıca Axess kredi kartı kullanan müşteriler Şok marketlerinde yaptıkları 150 TL ve üzeri alışverişlerden 15 TL chip para kazanabilecekler.

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"