Şok 10 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 10 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

10 ocak 2018 şok aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Şok her hafta çarşamba günü yaptığı indirimler ile tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ekonomik ve cazip fiyatlar ile temin edeceğiniz pek çok kaliteli ürün 10 ocak aktüel ürünler kataloğunda yer alacak peki 10 ocak 2018 çarşamba tarihinde hangi ürünler var? hangi ürünler indirimli satılacak? sizin için bu soruların cevabını vermek üzere [mavitext]Şok aktüel ürünler[/mavitext] kataloğunu sizler için takibe aldık.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

Her hafta yayınlanan şok aktüel bu haftada dopdolu bir aktüel kataloğu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.Yayınlanacak olan aktüellerde yeni yılın ardından değişiklikler beklenmektedir. Şok 10 Ocak aktüel Ürünler Kataloğunda beklenilen ürünler kısaca Teknolojik ürünler, Mutfak Ekipmanları , yeni trend hakline gelen çeşitli ürünlerdeki ne alırsan sloganı ile yola çıktıkları küçük evinizin ihtiyacı çay ve kahve ürünleri, Temel gıda ürünleri ve temizlik malzemeleri raflardaki yerlerini alacak gibi gözüküyor.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

10 ocak 2018  her hafta çarşamba günü düzenlenen aktüellerde birçok ürüne cazip ve indirimli fiyatları ile sahip olabilir.Şok marketler bünyesindeki çalışanlar analiz sonucunda yeni ürünlerin çalışmaları şimdiden başladı katalog yayınlandığı andan itibaren sitemizden takip edebilirsiniz.Bizleri takip etmeyi ve bildirimleriniz açık bulundurmayı unutmayınız.

Sinbo Elektrikli Dumansız Izgara yanmaz yapışmaz taban ızgara , çıkarılabilir gövde , 260 derece ayarlama , 5 Kademeli Termostat, kokusuz ve dumansız pişirebilme özelliği ile fiyatı 45,00 TL den 10 ocak 2018 tarihinden itibaren tüm şok marketlerinden satın alabilirsiniz. Premier Doğrayıcı 69,90 TL, Cem İkiz Balık Tavası 29,90 TL, Borcam Kare Kapaklı Borcam Tencere 19,90 TL, Ahşap Bak Havluluk 9,95 TL, Mulier Akşap Ekmeklik 39,90 TL, İkili Kesme Sunum Tahtası 21,90 TL, 5 Gözlü Ahşap Çerezlik 16,90 TL, Kumsal Granit Kapaklı Karnıyarık Tencere 29,90 TL, Kumsal Granit Derin Tencere 29,90 TL, Kumsal Granit Sahan 12,90 TL,  Granit Tava 12,90 TL den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

[kirmizibuton]KATALOGLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN![/kirmizibuton]

Şok 13 Ocak Hafta Sonu Fırsatları

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (5)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Esra 2 sene önce

Lavın kus desenli çay bardaklarından gelsin

hatice 2 sene önce

Dolap ici raf gelmesini cok istiyorum

Elvin 2 sene önce

Lütfen cezve takımı gelsin artikkk

esin 2 sene önce

çok amaçlı mutfak dolabı

Habibe 2 sene önce

Scrabel

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"