Samsung Galaxy J3 – J320 Cep Telefonu

Samsung Galaxy J3 – J320 Cep Telefonu

Yorum Yap
3 dk okuma süresi
15 Mart 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

A101 Market Yayınladığı Aktüel Kataloglar Kadar Satışa Sunduğu İndirimli Ürünlerle’de Dikkat Çekmeye Devam Ediyor. Haftalık Kampanyalar Arasında Sıkça Gördüğümüz Samsung Galaxy J3 J320 Cep Telefonu A101 Aktüel Kataloglarında Sıkça Tüketicilerin Karşısına Çıkmaya Devam Ediyor…


Türkiye’nin market sayısı ile kuşkusuz en büyük zinciri olan A101 aktüel ürün katalogları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Haftalık yapılan kampanyalar tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Tabi bunda satışı yapılan ürünlerin etkisi de oldukça büyük! A101 market aktüel ürün kataloglarında sadece gıda değil ev malzemelerinden cep telefonu ve televizyona kadar pek çok ürün gurubunda indirimler sunuyor.

Bu kampanyalar arasında en sık gördüğümüz ise Samsung Galaxy marka cep telefonları oluyor. Çağımızın en önemli iletişim faktörü olan cep telefonları yeni özellikleri ile adeta elimizden düşmüyor. Artık bir telefon alırken pek çok kıstasa dikkat etmek gerekiyor. Sadece kamera kalitesi bir telefonun alınabilir olmasına olanak sağlamadığı gibi telefon üreticileri tarafından açıklanan özellikler bu alanda büyük bir rekabetinde oluşmasına neden oluyor.

Yeni bir telefon almak isteyen veya eski cihazını yenilemek isteyenler mutlaka tercih etmesi gereken türde özelliklere sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy J3 Cep Telefonu A101 kataloglarında duyurulan fiyatları ile de bir adım öne geçmeyi başarıyor.

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Cep Telefonu İncelemesi

SAMSUNG GALAXY J3 J320 CEP TELEFONU

A101 market kampanya kataloglarında sıkça karşımıza çıkan Samsung Galaxy J3 J320 Cep telefonu ise üstün özellikleri ve fiyatı ile adeta göz dolduruyor. Kampanya kataloglarının değişmez ürünlerinden olan telefon, ekonomik olarak çok fazla fiyat ile alım yapmak istemeyen tüketicilerin ilk tercihlerinden olmayı başarıyor. Peki Samsung Galaxy J3 Nasıl? özellikleri ve fiyatı nedir? gibi sorular sıkça sorulmakta ve bu konumuzda sorular cevaplanmaktadır.

Samsung Galaxy J3 - J320

Samsung Galaxy J3 – J320

SAMSUNG GALAXY J3 ÖZELLİKLER

Dünyanın akıllı telefon üretimi konusunda liderleri arasında yer alan Samsung tarafından üretilen cihaz Galaxy serisi içerisinde fiyatı ve özellikleri ile ilk sıradaki yerini korumaktadır.

  • 5″ HD Süper Amoled Ekran
  • 1.5 GHz Quad Core İşlemci
  • 1.5 GB Ram
  • 8 MP Arka Kamera
  • 5 MP Ön Kamera
  • 8 GB Dahili Hafıza
  • 128 GB’a Kadar MicroSD Kart Desteği
  • Andorid 5.1 işletim Sistemi
  • 4.5G Destekli

Yukarda yer alan teknik özellikleri dışında telefonun teknik olarak daha pek çok özelliği yer almakta. Dilerseniz http://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-j3-2016-j320/ adresinden cihaz ile ilgili tüm detaylara erişebilirsiniz.

Samsung Galaxy J3 – J320 Ne Kadar?

Türkiye standartlarında telefonlar vergilendirmeler nedeniyle oldukça yüksek fiyatlardan raflarda yer alıyor. Hal böyle olunca günümüzde akıllı telefon kullanımı da bir hayli fazla olunca herkes kendi bütçesine göre bir telefon tercihi yapmaya çalışıyor. Bu araştırmalar için interneti kullanan tüketiciler telefon fiyatları ne kadar? veya teknik özellikleri nedir? gibi soruların cevabını arıyor.

Bizde bu yazımızda Samsung Galaxy J3 – J320 telefon modeli hakkında teknik özellikler ve fiyat konularını içeren bazı soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Samsung galaxy j3 j320 cep telefonu a101 kataloglarında sıkça satışı yapılmaktadır. Bu kataloglarda ürün internet ve reel fiyatlarına göre çok daha uygun olarak satılmaktadır. Mesela a101 aktüel kampanyalarında Samsung Galaxy J320 cep telefonu 699,00 TL fiyattan tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"