Künye

Künye

Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İmtiyaz Sahibi / Grantee
AKTÜEL HABER İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Mustafa Toprakçı
Mail: mustafa@aktuelurun.org
GSM: 0534 304 10 37

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Melih Usta
Mail: melih@aktuelurun.org
GSM: 0533 571 68 17

Haber Editörleri / News Editors
Mehmet Öz
Mail: mehmet@aktuelurun.org

Tuğçe Gürel
Mail: tugce@aktuelurun.org

Ahmet Çataloğlu
Mail: ahmet@aktuelurun.org

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Mehmet Öz
Mail: mehmet@aktuelurun.org

Reklam / Advertise
Elif Kırgız
Mail: reklam@aktuelurun.org

Mali Müşavir / Financial Advisor
Mustafa Kurt
Mail: mustafa@aktuelurun.org

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Nurcan Temeloğlu

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bulten@aktuelurun.org adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Servis Sağlayıcı / Service Provider
Güzel Hosting İnternet Hizmetleri

Yazılım Firması / System Management
WordPress

Adres / Adress
Kıratlıoğlu Mah, Okulyolu Caddesi, No: 26 B Blok No: 22 Merkez/Nevşehir
MAİL: bilgi@aktuelurun.org
TEL: 0384 213 84 63
FAX: 0384 212 12 75

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2017 aktuelurun.org tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında aktuelurun.org’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. aktuelurun.org üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

aktuelurun.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili aktuelurun.org, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on aktuelurun.org. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on aktuelurun.org are opened on a new page. aktuelurun.org does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"