Gittigidiyor'da 100TL chip para kampanyası

Gittigidiyor’da 100TL chip para kampanyası

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
13 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Düzenlediği kampanyalarla müşterilerine büyük fırsatlar sunan online alışveriş sitesi Gittigidiyor, Kasım ayında da kazandırmaya devam ediyor.  Chippara kampanyası ile Gittigidiyor sitesi üzerinden  yapılacak alışverişe 100 TL ‘ye kadar chippara kazandırıyor.

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor 1-30 tarihleri arasında axess kredi kartı sahiplerine özel kampanya düzenliyor. 500,999,99 TL arasında axess kart ile yapılan alışverişlerde 50TL chippara, 1000TL ve üzeri yapılan alışverişlerde ise 100TL chippara kazandırıyor.

Kampanyaya Katılım

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzdan ‘GİTTİGİDİYOR’ yazarak  4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Bankadan ‘kayıt oldunuz’ mesajı gelmesinin ardından kampanyaya katılımınız sağlanmış olup kampanya dahilinde alışveriş yaparak 100 TL ye kadar chippara kazanabilirsiniz.

Kazandığınız chipparalar anında kartınıza yansıyacak olup 15 Aralık 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra kullanılmayan chipparalar ise geri alınmaktadır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Kategoriler

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor’un düzenlemiş olduğu axess kredi kartı sahiplerine özel chippara kampanyası mücevher, takı, saat, emlak, otomobil ve motosiklet kategorilerinde geçerli değildir.

Yapılan alışverişlerde iptal ve iade işlemi olması durumunda yüklenilen chippara iade edilmekte, eğer kullanılmışsa extreye borç olarak yansıtılmakta.

1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında; Gittigidiyor’un kampanyasına katılan müşteriler şartları baştan kabul ettiğinden kampanya şartlarına uymak zorunda.  SMS göndererek kampanyaya katılan müşteriler Gittigidiyor sitesi üzerinden axess kredi kartlarıyla yaptıkları alışverişlerde kazandıkları chipparalar anında yansıdığı için hemen kullanmaya başlayabilirler. Kazanılan chipparalar 15 Aralık 2017 tarihinde kadar geçerli olup bu tarihten sonra kullanılmayan chipparalar geri alınmaktadır. Alışverişin iptali yada iade durumunda ise chipparalar geri alınmaktadır.

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"