Boyner ve YKM Mağazalarından 75 TL Hediye Chip Para

Boyner ve YKM Mağazalarından 75 TL Hediye Chip Para

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
8 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Boyner ve YKM mağazaları içerisinden Axess kredi kartı ile 400 TL değerinde alışveriş yapacak her müşteri bunun için 75 TL değerinde hediye chip para kazanıyor. Bunun yanında ödemesini HOPİ ile gerçekleştiren müşteriler de bu kampanyadan 100 TL chip para kazanacak.

Boyner ve YKM mağazalarından Axess kredi kartı ile alışveriş yapan müşterileri hediye chip paralar bekliyor. Kampanya süresince 400 TL ve üzerinde alışveriş yapan ve bu ücreti Axess kredi kartı ile ödeyen müşteriler 75 TL ve üzerinde hediye chip para kazanacak.

Kazanılan chip paralar 22 Kasım 2017 tarihine kadar Boyner ve YKM mağazalarında müşteriler tarafından kullanılabilecektir. Ayrıca kazanılan chip paralar aynı gün içerisinde müşterilerin kartlarına yansıtılacak ve bunlar 22 Kasım 2017 tarihine kadar Boyner ve YKM Mağazaları’nda kullanılabilecek. Ancak kullanılmayan chip paralar 23 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır. Yapılan son açıklamada ise online olarak yapılan alışverişlerin bu kampanya dahilinde geçerli olmayacaktır.

KAMPANYA DETAYLARI

  • Boyner ve YKM mağazalarında geçerli olacak kampanya 7-16 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olan ilk 400 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır. Ödeme HOPİ üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile mobil olarak yapılması durumunda ise 100 TL chip para kazanılacaktır.
  • Bu kampanyadan bir müşteri sadece bir kez yararlanabilme hakkına sahiptir. En fazla 100 TL kazanabilme şansına sahiptir.
  • Kazanılan chip paralar aynı gün içerisinde kartlara yansıtılacak ve 22 Kasım 2017 tarihine kadar geçerliliğini koruyacaktır.
  • Kampanya dahilindeki kartlar ise Axess, Wings, Free, Neo’dur. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanya kapsamı dışındadır.

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"