BİM 8 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 8 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
1 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Her hafta farklı fırsat ürünleriyle müşterilerinin karşısına çıkan BİM Marketler Cuma gününe özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Her Cuma farklı bir fırsat ürünü sunan BİM Aktüel Ürünler bu haftada yine vazgeçilemeyecek ürünleri çok cazip fiyata takipçileriyle buluşturuyor. Yeni haftada BİM reyonlarında hangi fırsat ürünleri yer alacak, fiyatları ne olacak,özellikleriyle birlikte sunacağız.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

Bu haftanın öne çıkan ürünlerinden olan Altus Çay Makinesi 1700 w, 0,7 lt Cay demleme kapasitesi, 1.7 lt sıcak su tankı, otomatik kapanma özelliği, gizli rezidans, taban üzerinde 360 derece dönebilme özelliği, kablosuz kullanım, 2yıl Arçelik servis güvencesi ile fiyatı :99,90 TL

Yeni haftanın fırsat ürünlerini içeren BİM 8 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğunu birlikte inceleyelim. Yeni haftada hangi fırsat ürünleri karşımıza çıkıyor, uygulanan indirim oranıyla marketteki fiyatı ne oluyor ürün detayına göz atalım.

BİM Aktüel ürünlerde bir farklılık var. Ağırlıklı olarak mevsimsel ürünlere ağırlık veren BİM Marketler, Cuma günlerine özel sunduğu fırsat ürünlerine kışlık ürünleri eklerken temizlik ürünlerini de fırsat reyonlarından indirmiyor. Kışlık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz fırsat ürünleri arasından günlük yaşamın her daim ihtiyacı olan temizlik ürünlerini de reyonlarda ve BİM Aktüel Ürünler kataloğunda bulmak mümkün.

BİM müşterilerine özel sunduğu fırsat ürünleri arasında kişisel eşyalarda da gözden kaçmıyor. Kişisel ürünleri çok cazip fiyatlarla kataloglarda görmek mümkün.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

BİM 8 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu henüz yayınlanmadı. Yeni haftanın kataloğunun yayınlanmasıyla buradan paylaşarak duyuracağız. BİM Aktüel Ürünlerden haberdar olmak ve fırsatları yakalamak için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Yeni Katalog Yayınlandı.

 • Altus Çay Makinesi 99,90 TL
 • Sunny Elektrikli Kahve Cezvesi 24,90 TL
 • LAV Çay Seti 12 Parça 14,90 TL
 • LAV Taban Boyalı Çay Bardağı 6’lı 6,95 TL
 • LAV Desenli Meşrubat Bardağı 3’lü 4,95 TL
 • LAV Taban Boyalı Meşrubat Bardağı 3’lü 6,50 TL
 • LAV Desenli Kahve Yanı Su Bardağı 3’lü 4,50 TL
 • LAV Reçellik 6’lı 5,90 TL
 • LAV Pastel Renkli Kısa Meşrubat Bardağı 1,80 TL
 • LAV Pastel Renkli Meşrubat Bardağı 1,80 TL
 • LAV Pastel Kapaklı Saklama Kabı 1,35 TL

İndirimli ürünlerden yararlanmak için fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.Bildirimleriniz açık bulundurmayı unutmayınız.

[kirmizibuton]KATALOGLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN![/kirmizibuton]

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"