Bim 6 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 6 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
5 Şubat 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Türkiye genelinde 7 binden fazla mağazayla kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın almak isteyen alışveriş tutkunlarına hizmet vermeye devam eden Bim 6 Şubat aktüel ürünler kataloğunda birbirinden cazip fırsatlar yer alıyor. Size en yakın Bim mağazasını ziyaret ederek 6 Şubat aktüel ürünler kataloğuna dahil olan, piyasanın çok daha ucuzu fiyatlarla satışı gerçekleştirilen ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. 6 Şubat Salı günü Bim’de satışa çıkacak aktüel ürünleri görüntülemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmaya devam edin.

6 Şubat Bim aktüel ürünler kataloğu nihayet yayınlandı! Her zaman olduğu gibi yine müşterilerin hoşuna gidecek uygun fiyatlı ürünlerin satışa çıkacağı 6 Şubat tarihinde aşağıdaki ürünler, Türkiye genelinde tüm Bim mağazalarındaki yerini alacak.

Bim aktüel 6 Şubat ürün kataloğunda neler var?

Henüz yeni yayınlanan 6 Şubat Bim aktüel ürünler kataloğunun en üstünde ekstra sütlü Nestle marka Şokella yer alıyor. Fiyatı 10,95 TL olarak belirlenen sürülebilir çikolata tam 800 gram ağırlığında. Öte yandan çay ve kahveyle beraber tüketebileceğiniz tatlı bir atıştırmalık olarak Kahve Dünyası markalı fıstık parçalı ve fındık ezmeli gofret de satışa çıkmış durumda. Yüzde 23 oranında fıstık içeren bu ürünün ücreti ise yalnızca 5,95 TL. Genel olarak da Bim 6 Şubat aktüel ürünlerine baktığımızda daha çok atıştırmalık bisküvi ve çikolata tarzı ürünler göze çarpıyor.

Öte yandan okula giden çocuklar için beslenmelik olarak satın alabileceğiniz 6’lı paketli meyve suları da 6 Şubat Bim aktüel ürünleri arasında var. Dimes markalı meyve sularının 6 tanesinin fiyatı 4,5 TL. Elma ve şeftalinin yanı sıra karışık meyve suyu olmak üzere farklı aroma seçenekleri de mevcut.

Çaykur Altınbaş klasik siyah çayın yarım kiloluk paketi ise 14,90 TL‘ye 6 Şubat Bim ürünleri arasında göze çarpan bir diğer ürün. Çocukların bayıldığı Haribo markalı jelibonlar 2,25 TL’den satışa sunulacak, ayrıca McVities marka tam buğdaylı atıştırmalık bisküvi ise 2,45 TL karşılığında satın alınabilecek.

3,75 TL‘ye satılan sütlü krema dolgulu ev tipi kekten tutun, sadece 2,25 TL‘ye satın alabileceğiniz Saklıköy fındık kremalı bisküviye kadar misafirlerinize güvenle ikram edebileceğiniz birbirinden farklı lezzetler 6 Şubat Bim aktüel kataloğunda sizleri bekliyor!

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Tuğba 2 sene önce

Chefs in üçlü sahan seti gelsin

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"