Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
12 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

22 aralık Bim aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim hafta sonu yaptığı indirimler ile tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Eviniz için tasarruflu bir şekilde temin edeceğiniz pek çok kaliteli ürün 22 aralık aktüel ürünler kataloğunda yer alacak peki Bim 22 aralık tarihinde hangi ürünler var? hangi ürünler indirimli satılacak? sizin için bu soruların cevabını vermek üzere [mavitext]Bim aktüel ürünler[/mavitext] kataloğunu mercek altına aldık.

Türkiye’nin önde gelen perakende şatış yapan mağazalar zincirinden olan Bim aktüel bu haftada yeni ürünleri ile hizmet vermeyi amaçlıyor.Son zamanlarda temel gıda ürünlerinde indirim yapan Bim bu haftada , temel gıda haricinde ev tekstil ve giyim üzerindeki indirimlerine devam edecek. Türkiye şartlarında ailelerin ekonomik olarak yanında olan Bim mağazalar zinciri bu haftada birçok üründe indirim yaparak ailelerin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalarına başladı. Bim 22 Aralık 2017 kataloğu yayınlandı.Yayınlanan kataloglara bir göz atalım,katalog içeriği şu şekilde:

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

Küçük Ev Aletleri ve Temizlik Ürünler
Philips Power Compact Toz Torbasız Elektrikli Süpürge FC8478 299,00TL, Fakir Buharlı Ütü 90,00TL, Mira Ütü Masası 59,90TL, Saraylı Rayan Çamaşır Kurutmalığı 39,90TL, Rayan Ütü Masası Örtüsü 4,50TL satın alabilirsiniz.

22 aralık 2017 Bim kataloglarında yayınlanan hanımların vazgeçilmez ev aletlerinden olan mutfak ekipmanları fiyatları ise su şekilde :Mr Knife Katı Meyve Sıkacağı 99,00 TL, Mr. Knife Filtre Kahve Makinesi 59,90 TL, Görgel Düdüklü Tencere 49,90 TL, Görgel Karnıyarık Tencere 29,90 TL, Görgel Cam Kapaklı Çalik Sahan 19,90 TL, Görgel Çelik Çaydanlık 32,50 TL, 3’lü  Tencere Seti 69,00 TL, Dekorlu Tekli Tabak Çeşitleri 4,50 TL, 6 Adet Güveç Kase 5,50 TL, Kışlık ürünlerin fiyatları ise su  şekilde : Lisanslı Çoçuk Eldiven 5,00 TL, Lisanslı Çocuk Polar Alt 9,90TL , Erkek Kaşkol 9,90 TL den satın alabilirsiniz.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

Kış aylarını vazgeçilmez ürünleri olan kışlık elbiseler ve montlar bu haftada raflardaki yerlerini almaları beklenmektedir. Bim güler yüzlü ve yardımsever personel desteği ile Türkiye’nin her noktasındaki şubelerindeki indirim avantajlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğunu bizleri takip ederek inceleyebilir ve istemiş olduğunuz ürünlere herkesten önce kavuşabilirsiniz.Ekonomik ve uygun alışverişin adresi Bim sizleri mağazalarına bekliyor.

[kirmizibuton]KATALOGLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN![/kirmizibuton]

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aygül sarı 2 sene önce

Duduklu tencere klipsoludan lutfen

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"