Bim 2 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 2 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
22 Ocak 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bim 2 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunun yayınlanmasına çok kısa bir süre kaldı. Yeni yayınlanacak olan Bim Aktüel Ürünler Broşüründe birbirinden güzel farklı ürünlerin yer alması bekleniyor. Bim her hafta yapmış olduğu farklı indirimler ile tüketicilerinin gözdesi olma yolunda ilerliyor. 2 Şubat Bim aktüel kataloğundaki yeni ürünleri tüketicileri merakla beklemeye başladı bile. Bim sunmuş olduğu fırsat aktüel kataloğunda birçok üründe uygun fiyatlara yer veriyor.Türkiye’de yaklaşık olarak 6000 mağaza üzerinde yer alan şubeleri ile her semtte her mahallede yeni yerlerini almayı başarıyor. Bim diğer marketler zincirine oranla farklı ürün yelpazesine yer veriyor.

Bim sunmuş olduğu ekonomik ve uygun fiyatlı ürünleri ile toptan fiyatına perakende satış yapan marketler zinciri olarak kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam ediyor. Son yayınlanacak olan aktüellerde aile ekonomilerine zorlu kış aylarında destek olmaya devam edecek .  Bu hafta beklenilen ürünler listesinden teknolojik ürünler ve tekstil grubunda yer vermesi tahmin ediliyor. Bim her hafta sunmuş olduğu salı ve cuma günleri aktüel broşüründe satışa sunulan ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu unutmayınız. Çıkacak olan son Bim aktüel kataloğundaki fırsatlardan yararlanmak için Bim mağazalarına günün erken saatlerinde ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bim aktüellerinde kaçırmış olduğunuz fırsatlardan tekrar yararlanmak ve gelecek aktüel ürünlerindeki indirimlerden faydalanmak için şimdiden notlarınızı almaya başlayabilirsiniz. Gelecek tarihlerdeki yeni aktüel ürünler kataloğundaki fırsatları kaçırmamak için bizleri takip etmeyi ve bildirimlerinizi açık bulundurmayı unutmayınız.

Bim  Şubat Aktüel Ürünler Kataloğu

[kirmizitext]JVC 124 cm Ultra HD 4K Uydu Alıcılı Smart Led Tv 1.899 TL, Luxell Nostaljik Mini Fırın 129 TL, Fakir Çay Makinesi 109 TL, Kumtel Dikey Isıtıcı 99 TL ,3’lü Zigon Sehpa 89 TL ,Sulu Bülbül Düdük 3,50 TL ,Chef’s 2’li Yuvarlak Fırın Tepsisi 24,90 TL ,Dantela Çay Seti 12 Parça 25,90 TL ,Soley Çift Kişilik Yatak Örtüsü 119 TL ,Lolla’nın Dikiş Makinesi ve Ütü Seti 39 TL ,İş Makinesi 12,95 TL ,Niloya Lisanslı Oyun Çadırı 37,50 TL ,Ahşap Baskılı Tepsi 8,90 TL , Anne – Çocuk Mutfak Önlüğü 7,95 TL ,Mutfak Havlusu 2’li 6,95 TL ,PVC Masa Örtüsü 8,95 TL ,Erkek Pijama Takımı 23,50 TL ,Bayan Pijama Takımı 23,50 TL başlayan fiyatlar ile birçok üründeki indirim fuarı sizleri bekliyor.[/kirmizitext]

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Eray 2 sene önce

Telefunken 48TF6520 Smart Tv lütfen

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"