Bim 2 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

2 Ocak 2018 Bim Kataloğu yayınlandı. Son yayınlanan 2 ocak aktüel kataloğunda hangi ürünler indirimde sizler için incelemeye aldık.

2 ocak Bim aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim her hafta salı günü yaptığı indirimler ile tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Eviniz için tasarruflu bir şekilde temin edeceğiniz pek çok kaliteli ürün 2 ocak 2018 bim aktüel ürünler kataloğunda yer alacak peki Bim 2 ocak tarihinde hangi ürünler var? hangi ürünler indirimli satılacak? sizin için bu soruların cevabını vermek üzere Bim aktüel ürünler kataloğunu mercek altına aldık.

[kirmizitext]↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓[/kirmizitext]

Bim aktüel Her hafta salı günleri yayınlanan bim aktüel kataloglarda bu hafta iç giyim üzerine katalog yayınlayan bim her hafta olduğu gibi ekonomik ve uygun fiyatları ile tüketicilerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.Bim 2 ocak 2018 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta hangi ürünlerde indirimler var bunları inceleme yapmak üzere sizlerle katalog içeriğini paylaşmış olacağız.Bim her hafta salı günü yayınlanan katalogdaki 2 ocak 2018 bim aktüelindeki ürünler şu şekilde sıralanıyor.

Comfort Family Kalın Külotlu Tayt 10,90 TL, Comfort Family 3’lü Kadın Yumuşak Kışlık Çorap 9,90 TL, Fantasia Erkek / Kadın Seamless Spor İçlik Takım 29,90 TL, Comfort Family 2’li Erkek Yünlü / 3’lü Havlu Çorap 9,90 TL, Comfort Family Erkek Çorap 5’li 12,90 TL,  Kadın Pufidik Terlik 14,90 TL, Comfort Family Erkek Slip İç Çamaşırı 2’li 11,50 TL, Flavour Çocuk Renkli Külotlu Çorap 5,95 TL, Comfort Family Çırt Çırtlı Uzun Kollu Body 9,95 TL,Comfort Family 2’li Havlu Bebek / Çocuk Çorap ABS’li 4,95 TL den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.Bizleri takip etmeyi ve bildirimlerinizi açık bulundurmayı unutmayınız.

[kirmizibuton]KATALOGLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN![/kirmizibuton]

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Gönül dedi ki:

  Günlük yemek takımı çamaşır sepeti gelsin

 2. Simon dedi ki:

  Sony kulaklık gelsin 9 arkadaş bekliyoruz hala:(

 3. Gülbahar dedi ki:

  Kulaklık ve renkli kalemler gelsin lütfen.

 4. Yasemin dedi ki:

  Patates ve sogan kovasi pembe metal 2 katli kapakli olandan uygun fiyatta gelsin lütfen

 5. Perihan dedi ki:

  Akülü araba gelsin

 6. Duygu dedi ki:

  Granit ve teflon tencere takımı gelsin lütfen

 7. Arzu dedi ki:

  Mikrodalgalı fırın gelsin acil

 8. Hasan Soysal dedi ki:

  Akülü araba ne zaman gelir acaba?

 9. Hasan Soysal dedi ki:

  Oyuncak sepeti oluyo mu sizde?