Bim 12 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Anasayfa > Aktüel Arşiv > Bim 12 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu
Bim 12 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

12 Ocak 2018 tarihli bim aktüel ürünler kataloğu her hafta olduğu gibi bu hafta cuma günleri aile bütçelerine destek vermeye devam ediyor. Hangi ürünlerde indirimler var bunları sizin için bim 12 ocak aktüel yazımızda incelemeye aldık.

↓ AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN EKRANI KAYDIRMAYA DEVAM EDİN ↓

Bim 12 ocak  kataloğunda muhteşem fırsatlar ve kampanyalar sizleri bekliyor. Her hafta cuma günleri yayınlanan aktüeller bu haftada dopdolu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. yapılan araştırmalar sonucu tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren bim, ürünleri ile tüketicilerinin gözdesi halinde. Bim 12 ocak 2018 tarihinde yayınlayacağı aktüel kataloğunda kaliteli ve markelı ürünlere sahip olmak için bizleri takip etmeyi unutmayınız. Yakın zamanda sitemizde yayınlayacağımız aktüel kataloğu inceleyebilir ve notlarınızı alabilirsiniz. Kaçırılan fırsatlar ise yakın zamandaki kataloglarda tekrardan yerlerini almaya başladı.Fırsatlardan yararlanmak için bildirimleri açık bulundurmayı unutmayınız.Bim 12 Ocak aktüel ürünler kataloğu yayınlandı.

12 Ocak 2018 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

Dvr Kayıt cihazlı 4′ lü güvenlik kamerası ile ev ve iş yerlerine montaj yapabilir. Ev ve iş yerlerindeki olumsuz durumlardan haberdar olabilirsiniz. Ekonomik fiyat anlamında Bim bu güvenlik kamerasını 12 ocak tarihinden itibaren satışlarına başlayacak olup sınırlı sayıdaki bu ürüne sahip olmak için bim mağaza önlerinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.

Her hafta olduğu gibi bu haftada tüketicilerine süprizler var, farklı ürün yelpazesi ile bu hafta dopdolu aktüel kataloğundaki ürünler şu şekilde sıralanıyor.Güvelik kamerası 4’lü dvr kayıt cihazı ve kameraları ile ev ve iş yerlerindeki güvenliği ekonomik ve kaliteli olarak sağlamak için bim mağazalarında satışlarına başlıyacak fiyatı ise: 579,00 TL,Fakir Dik Duran Süpürge 99,00 TL , Aeron Saç Traş Makinesi 29,90 TL, Chef’s 7 parça granit tencere seti 114,90 TL, Lav 6’lı Taban Boyalı Kase 7,90 TL, Paşa Bahçe 3’lü Bardak 5,90 TL, Pilsan Sallana Köpek Oyuncak 44,50 TL, Hero İlk arabam 44,50 TL, Dede Kendi Evini Oluştur 22,50 TL, Dede Temalı Bloklar 17,90 TL, Oyuncak İş Makineleri 13,50TL, Niloya Çocuk Koltuğu 13,90 TL ve birçok üründeki indirimli fırsatları kaçırmamak için notlarınızı almaya başlayabilirsiniz.

KATALOGLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN!

TÜM KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEBİLİRSİNİZ.

Bim 12 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu (11 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Lluksell borekci ve pliphs ssupurge…biraz fazla gelsin yasli tteyzelerden bize firsat gelmiyor b

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın