A101 Ucuz Et Kampanyası

A101 Ucuz Et Kampanyası

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
12 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

A101 Marketler zinciri düzenlediği yeni kampanya ile müşterilerini sevindirdi.  Düzenlediği aktüel ürünler kampanyası ile takibi süreklilik kazanan A101 ilk defa farklı bir kampanyaya imza atarak bir fırsat daha sunuyor.

A101 Aktüel Ürünler Kataloğuna yeni bir ürün daha ekledi.  Tek ürünle kampanya düzenleyen A101 yurt genelinde marketlerinde satışa sunduğu ucuz et ile takipçilerinin yeni gözdesi oldu. Her hafta indirimli ürünlerle hizmete devam eden A101 Marketler Zincirinin düzenlediği tek ürünlük A101 Ucuz Et Kampanyası Kataloğu yayınlandı.

Yeni kampanyada tek ürünün yer aldığı kataloğu birlikte inceleyelim. Yayınlanan A101 Ucuz Et Kampanyası Kataloğunda duyurulan ucuz et marketin reyonlarına yerini almaya başladı.  Ürünün takipçileri açısından güvenliliğine dikkat çeken A101 ürünün yanında ürün sertifikasını yayınlayarak güvenilirliğine dikkat çekti.

A101 Ucuz Et Kampanyası Kataloğu

A101 Ucuz Et Kampanyası ile satışa sunulan %20 yağlı 500 gram taze kıymanın fiyatı 14,50 TL olduğu görülürken, 500 gram yağsız taze kuşbaşının fiyatı ise 15,50 TL. Katalogda ürünün yanında özellikle düşülen not takipçilerin A101 Marketlerine olan güvenilirliğini artıyor. Notta ürünün kaynağının devlet kurumu olduğu belirtilerek %100 sağlıklı ve güvenli olduğuna vurgu yapılıyor.

Katalogda yer alan “Bu ürün T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kuruluşu Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilen karkas etlerden üretilmiştir” notuyla A101 stantlarında satışa sunulan ucuz etin devlet onaylı olduğu ve kaynağının devlet olduğu ifade edilerek gerekli denetimlerin devlet tarafından yapılmasının ardından tüketiciye ulaştırıldığının altı çiziliyor. Yine katalogda dini kesimlere yönelikte güvenilirlik sertifikası bulunuyor.  “Tüm Ürünlerimiz Helal Gıda Mevzuatına Uygundur”  ifadesiyle helal gıda sertifikasının bulunduğuna dikkat çekilerek dini kesimlerinde tüm ürünlerde olduğu gibi ucuz eti de gönül rahatlığıyla tüketebileceğine vurgu yapılıyor.

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"