A101 Çok Al Az Öde Kampanyası Kataloğu

A101 Çok Al Az Öde Kampanyası Kataloğu

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
15 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

A101 Marketler Zincirinden yeni bir kampanya daha.

Perşembe günlerine ilave olarak Cumartesi günleri aktüel ürün kampanyası düzenleyen  A101 Marketler Zinciri yeni bir kampanyayla müşterilerinin karşısına çıktı. A101 reyonlarında görmeye alışkın olduğumuz Perşembe ve Cumartesi Aktüel Ürünlerden farklı olarak yeni  bir kampanya düzenleniyor.

A101 Çok Al Az Öde Kampanyası Kataloğu

Toplam 25 ürünün yer aldığı A101 Çok Al Az Öde Kampanyası Kataloğu yayınlandı.  Yeni kampanya ürünleriyle ve cazip fiyatlarıyla yine göz kamaştırıyor.  Yurt genelinde toplam 7000 marketi bulunan A101 Marketler Zincirinin yeni kampanyası takipçilerden büyük beğeni topladı. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı A101 Çok Al Az Öde Kampanyası Kataloğunu birlikte inceleyelim. Yeni kampanya diğer aktüel ürün kampanyalarından farklılık gösteriyor. Çünkü bu kampanyada gıda ve kişisel bakım ürünler yer alıyor.

A101 Çok Al Az Öde Aktüel Ürünler

Yayınlanan katalogda ürünlerin perakende fiyatına toptan satıldığı ve fiyatlarının çok cazip olduğu görülüyor.  Kampanya kapsamında A101 Çok Al Az Öde Aktüel Ürünler reyonlarında yerini alan ürünlerin başında günlük hayatımızın vazgeçilmezi su geliyor.  0,5 lt, 1 lt, 1,5 lt ve 5 lt gibi müşterinin tercihine sunulan kapalı sular koli halinde satışa sunuluyor.  Büyüklüğüne göre kolilerin içinde 2’li, 4’lü, 6’lı ve 12’li paketlerin yer aldığı su kolileri cazip fiyatıyla takipçilerin hem markette hem de günlük hayatta vazgeçemeyeceği ürün olarak reyonlarda yerini alıyor.

Kampanyanın bir diğer vazgeçilmez ürünü de süt ve süt ürünleri ve gazlı içecekler oluyor.  4’lü, 6’lı ve 27’li paketler halinde koli olarak reyonlarda bulunan ürünler fiyatıyla müşterilerin yoğun ilgisini görüyor.

A101’e gelmesini istediğiniz ürünleri aşağıdaki yorum formundan yazarak ulaştırabilirsiniz.

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (3)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Burcu 2 sene önce

A101 beziniz çok iyi fiyatına göre kaliteli bebeğimi soffio marka bezinizle buyutecem inşallah sizde bez kampanyalarinizi sık sık yapın lütfen

Mehmet 2 sene önce

Mendil gözlük camı temizleme mendili gelsin 4 5 tane alicam Adıyaman’ dan selamlar 😊

Seval 2 sene önce

Taşlama motoru

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"