A101 8 Şubat 2018 – Toshiba Smart Ledtv

A101 8 Şubat 2018 – Toshiba Smart Ledtv

Yorum Yap
2 dk okuma süresi
6 Şubat 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap
Puan Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

A101 aktüel ürünler kataloğu 8 Şubat 2018 tarihi için yayınlandı. Yayınlanan son kampanya 8 Şubat 2018 kataloğuna buradan gözatabilirsiniz. Katalog içerisinde ilk öne çıkan aktüel ürün ise 8 Şubat 2018 itibari ile satışına başlanacak olan Toshiba marka Smart Ledtv oldu. Üstün özellikleri ile gerçekten akıllı bir televizyonda bulunması gereken herşeyi içinde barındırıyor. Bizde siz değerli takipçilerimiz için bu eşsiz fırsatı incelemeye aldık.

A101 Toshiba Smart UHD LED TV Ürün Özellikleri

A101 8 Şubat aktüel kataloğunun öne çıkan ürünlerinden olan akıllı Televizyon, 55 inç (140 ekran) boyutlarında Ultra HD LED bir ekran ile 4K görüntü çözünürlüğüne sahip. Dahili uydu alıcısı ile birlikte gelen üründe 1 adet SCART, 4 adet HDMI ve 3 adet USB girişi bulunuyor. Kablosuz ağ özelliği de olan televizyon ile dahili internet tarayıcısı kullanılarak istediğiniz internet adresini ziyaret edebiliyor cihazı bir nevi bilgisayar olarakta kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yine cihaz içinde yer alan dahili Netflix uygulaması ile sisteme ister deneme isterseniz uzun süreli abonelik sağlayarak birbirinden kaliteli yabancı dizi ve filmleri takip edebilirsiniz. Satın alma sonrası televizyon için 3 yıl garanti hizmeti veriliyor servis hizmetleri VESTEL tarafından sağlanıyor.

ALDIN ALDIN İLE HARİKA FIRSAT

Eşsiz özelliklere sahip olan ürün hakkında detaylı bilgiyi yukarıda verdik. Peki Toshiba Smart UHD Led TV alınır mı? eğer aklınızda bu şekilde bir soru varsa bunun cevabı çok açık. Evet! Çünkü ürün gerek özellikleri gerek kullanım kolaylığı ile zaten alınmayı hak ediyorken, ürünün mutlaka alınmasına bir gerekçe de kısa süreli de olsa yapılan fiyat indirimi. Ürün internet ortamında en uygun promosyon ile dahi 3.299,00 TL civarında satışa sunuluyor. Tabi bu en uygun fiyat ve neleri kapsadığı şansınıza kalmış. Ürünün stabil fiyatı 3.399,00 TL ile 3.599,00 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Gördüğünüz gibi a101 bu ürünü 8 şubat 2018 aktüel ürünler kataloğuna özel olarak yalnızca 3.199,00 TL gibi bir fiyattan satışa sunuyor. Yani en kötü ihtimalle bu üründen 400 TL civarında bir menfaatiniz olmuş oluyor.

Gerek özellik, gerek fiyat açısından bakıldığında kesinlikle kaçırılmaması gereken ürünler arasında yer alıyor.Eğer bu fiyatın bütçenize göre çok yüksek olduğunu düşünüyorsanız bir diğer konumuzda yine a101 aynı kampanya kataloğu içerisinde satışa sunduğu HI-Level 32 Inç Uydu Alıcılı Ledtv kampanyasına göz atabilirsiniz.

TOSHIBA 55U6763DAT SMART UHD LED TV TEKNİK ÖZELLİKLER

[table id=1 /]

Merhaba bu bir uyarı yazısıdır, lütfen dikkate alınız.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"